Selamlar

Organizasyonlarımız devam ediyor

Aydın’a Özgü Oyunlar

Aydın Organizasyon firmamızda düğün, sünnet ve diğer özel gün kutlamalarınızda her zaman size hizmet verirken kaliteyi ilke edinmiştir. Özel günler kültürümüzün yansıması olan çoğu kıyafet ve oyunların gözler önüne serilerek ya da edildiği zamanlardır. İşte bu yad etmeyi en güzel şekilde gerçekleştirme görevini Aydın organizasyon firmamız üstleniyor.

Aydın Organizasyon firmamız olarak düğün organizasyonlarında Aydın yöremizin zeybek oyunu ekimizi bu konuda mümkün oldukça deneyimli ve başarılı oyuncularla hizmetinizdeyiz. Bu oyunlar zeybek adıyla yıllarca devam ederek düğün ve sünnetlerde hem kıyafetleriyle hem oyun ve müzikleriyle eşsiz dakikaları misafirlere yaşatıyor.

Aydın organizasyon firmamız olarak Aydına özgü halk oyunlarını gururla size sunmaya devam edeceğiz. İlerleyen zamanlarda daha pek çok kutlama programlarına Ege geleneğinin simgelerinin damgasını vurmayı hedefliyoruz. Bu oyunlardan bahsedecek olursak; Erkeklerin Oynadıkları Zeybek Oyunları, Özel günlerdeki törenlerde herkesin seyretmesi için büyük düğün alanlarında oynanan oyunlardır.

Oyunlarda iki zurna ve bir davul eşliğinde oynanır. Aydın organizasyon firmamız sizler için bu ekipleri düğün mekânına uygun fiyata getirmektedir. Aydın organizasyon firmamız isteğinize göre aşağıdaki oyunlardan bir veya daha fazlasını düğün mekânında oynatarak izleyenlerin milli duygularını coşturacaktır.

 

Erkek zeybek oyunları:

1- Aydın Zeybeği

2- Yörük Ali Zeybeği

 3- Gerali Zeybeği

 4- Harmandalı Zeybeği

 5- Ortaklar Zeybeği

 6- Nazilli Zeybeği

7- Germencik İnova Zeybeği

 8- Çine İki Parmak Zeybeği ve diğer oyunlardan hangisini istediğinizi belirtmenizle Aydın organizasyon firmamız hizmetinizde olacaktır:

Düğün Fotoğraflarınıza Özel Duygular Yükleyin

Evlilik arefesinde artık bütün çiftler düğün fotoğrafçısı ayarlamayı da önemli bir hazırlık olarak görüyor ve aylar öncesinden kalitesine güvenilebilecek bir fotoğrafçı bulmak için ciddi bir arayış içine giriyor. Günümüzün imkan ve teknolojisi çerçevesinde bütün insanlar günlük hayatta ve iş hayatındaki ihtiyaçlarını karşılamak için olduğu gibi, düğün hazırlığı döneminde de ihtiyaçlarına çözüm aramak için internete başvuruyor. Artık fotoğrafçıların tamamının da bir web sitesi olduğundan dolayı, yalnızca bir tek Google araması ile yüzlerce Özel düğün fotoğrafçısı sitesine ulaşma imkânına sahip olabiliyor.

Amatör Fotoğrafçıların Süslü Sözlerine Aldanmayın

Evliliğe hazırlık sürecinde olan çiftlerin pratik bir şekilde yüzlerce fotoğrafçının web sitesine ulaşabilmesi büyük avantaj olsa dahi, bu şekilde web sitesi ziyaret edilen her fotoğrafçının da aynı hizmet kalitesine sahip olmadığı apaçık ortada. www.volkanaktoprak.com web sitesi adresi üzerinden de sizlere hizmet veren İzmir düğün fotoğrafçısı gibi kaliteli örneklere de, amatör  bir şekilde edindiği bir dijital kamera ile  düğün fotoğrafçılığı hizmeti sunmaya çalışanlar da aynı Google aramasıyla görüntülenebilmekte. Bundan dolayı çiftlerin düğün gibi bir kez daha yaşanması olası olmayan ve çiftin hayatının en önemli hatırası olan bir günden geriye kalacak fotoğrafları çekecek kişiyi çok iyi ve büyük bir titizlik içerisinde seçmesi gerekiyor. Web sitelerindeki birkaç fotoğrafa ve özellikle de süslü sözlere aldanarak uzmanlık düzeyi ve tecrübesi muamma kişilere güvenmek, düşünüldüğünden de büyük bir hata olabilir. Ancak düğün fotoğrafçısı İzmir olarak bizi tercih etmeniz halinde sizlere unutulmaz bir düğün deneyimi yaşatacağımızı bilmenizi isteriz.

Unutamayacağınız Düğün Fotoğrafları

Çiftin yıllar sonrasında geçmişe döndüğünde dahi düğün gününü yaşayacağı, tekrar heyecanlanmasına neden olacak, duygusal ve en mutlu hatıralarının tekrar canlanmasına yardımcı olan özel düğün fotoğrafları ancak doğru ve kaliteli bir fotoğrafçı ile çalışılması halinde mümkün olabilmektedir. Düğün fotoğrafçısı olarak bütün bu uzmanlık gerektiren çekimler bizimle sağlayabileceğinizi bilmenizi isteriz. Tüm bu profesyonel hizmetlerinin yanında son zamanların gözdesi save the date fotoğraf çekimleri ile de uzmanlığına uzmanlık katan fotoğrafçınız olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Tüm çekimlerde ve save the date çekimleri nde de üstümüzde kimsenin olmadığını iddia ediyoruz…

imtihanın farkında bile değiliz

     Herşeyi kurgulanmış bir oyun, dünya hayatı.

Ne kadar gerçekçi duruyor aslında. Muhteşem bir imtihanın içindeyiz oysa. Rabbimiz bizleri her an sınıyor, farkına bile varamıyoruz çoğu zaman..

 imtihanın farkında bile değiliz

                                    imtihanın farkında bile değiliz
       Öylesine yaşıyoruz çoğu zaman. Öylesine; yiyoruz, içiyoruz, yaşıyoruz. İnanıyoruz fakat farkında olamıyoruz           neye inandığımızın, inancımızın büyüklüğünün… Çoğu zaman da doğru bildiğimiz yanlışa inanıyoruz. Dünya hayatı ile oyalanıp duruyoruz. Her gün bir imtihanda olduğumuzu unutarak, imtihanın kurallarını, bilgilerinin olduğu kitabı da unutarak yaşıyoruz. Çoğumuzun imtihandan bile haberi yok. Öylesine yaşıyoruz bu hayatı, bakiymişiz gibi.
 
   imtihanın farkında bile değiliz       Peki ya inananlar? Ahirete inanıp ona göre yaşamaya çalışanlar. Dünyalık yaşamayıp      ahirete hazırlık yapanlar. Önemli olan da bu değil mi zaten. Ahirete hazırlanmak..  Farkında  olmadan çoğu yaptığımız şey dünyalık. Dünyadan kopup tamamen ahiret  düşüncesiyle ne  zaman yaşamaya başlayacağız bilmiyorum. Ama 
bunu başardığımız  zaman dünya daha  yaşanılası bir yer; sevginin, huzurun, barışın, insanlığın yaşadığı bir  yere dönüşecek. Bunu  başaracak olan bizleriz gelecek nesillere daha kötüye giden bir  hayat bırakmamak için tüm  gücümüzle çabalayalım..

Nişan Organizasyonu Aydın

Nişan törenleri gelenek ve göreneklerimize göre adeta düğün havasında geçmektedir. Aileler evlenecek evlatları için bu özel günlerde her şeye çok özenmektedirler. Nişan törenlerinde davetlilerin mutlu ayrılması ve hoş dakikalar yaşaması için günümüzde birçok kişi organizasyon firmasından yardım almayı tercih ediyor. Bu sayede nişan düğünü sahipleri yorulmuyor ve misafirlerine daha fazla zaman ayırabiliyorlar.

Nişan organizasyonu Aydın firmamız, davet edildiği nişan törenlerinde müşteri talepleriyle doğru orantılı bir hizmet sunmaktadır. Kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen aydın nişan organizasyonu firmamız, kaliteli gösteri ekipleriyle de nişan törenlerine renk katıyor.

Sevdiklerinizin olduğu kalabalık bir nişan organizasyonu istiyorsanız, İsabet organizasyon olarak hayallerinizdeki nişan törenini gerçeğe dönüştürmeye hazırız. Mehteran takımı, sema ekibi, dua ve ilahi ekibi gibi çeşitli gösteri kadrolarımızla dini ve İslami nişan törenlerinizde de yanınızdayız. Dini nişan organizasyonları için gerekli tüm ekipmanları ve planlamayı profesyonel bir şekilde yapmakta olup, misafirlerinizin unutulmaz anlar yaşayacağı bir merasim müşterilerimize sunuyoruz. İsabet organizasyon olarak tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Sünnet Organizasyonu Aydın

Her türlü düğün organizasyonu ile tüm Türkiye genelinde hizmet veren organizasyon firmamız, sünnet düğününde profesyonel yardım almak isteyenlere muhteşem organizasyon paketleri hazırlamaktadır. İsabet organizasyon olarak sünnet düğünü organizasyonlarında profesyonel gösteri ekiplerimizle harika şovlara imza atmaktayız.

Sünnet düğünü hazırlıkları aileleri çok yoran bir süreçtir. Bu süreçte yükünüzü hafifleten sünnet organizasyonu Aydın firmamız, tüm Türkiye genelinde sayısız organizasyon gerçekleştirmiştir. Sünnet organizasyonlarında genellikle sünnet tahtı ve yeniçeri askeri hizmetimiz büyük ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra Aydın sema ekibi ve mehteran takımımız, gösterileri boyunca davetlilere unutulmaz anlar yaşatmayı ilke edinmişlerdir. Sünnet paketlerimizde süslemelerden ekipman teminine, gösteri gruplarından mekan seçimine kadar çok kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Hazır sünnet paketlerimiz bir düğünde olması gereken her şeyi barındırmaktadır. Bunun yanı sıra bizimle iletişime geçerek de kendi hayallerinizi süsleyen sünnet düğünü için özel bir düğün paketi oluşturabilirsiniz. Aydın sünnet organizasyonu firmamız, yılların deneyim ve birikimine sahip çalışma ekibi ile düğünlerinize renk katmak için tüm organizasyon taleplerinizi gerçekleştirmeye hazırdır.

Aydın Mehter Takımı

Geçmişten günümüze gönüllerde taht kuran ve batıyı da aynı şekilde etkisi altında bırakan mehter marşı, mehteran ekiplerinin muhteşem performansları ile birçok organizasyon ve milli bayramlarda bizlere aynı savaş anındaki cesaret ve motivasyon duygusunu aşılamayı başarmaktadır.

Hayallerinizdeki organizasyonu gerçeğe dönüştüren firmamız, uzun yılların deneyimi ile kaliteli bir mehteran ekibi hizmeti sunmaktadır. Aydın ve çevresinde düzenleyeceğiniz etkinliklerde deneyimli ve profesyonel mehteran takımımızı davet edebilir ve misafirlerinize coşkulu anlar yaşatabilirsiniz. Mehter takımı Aydın ve çevresinde verdiği hizmetlerin dışında, tüm Türkiye genelinde de çeşitli organizasyonlara davet edilmektedir.

16 kişilik Aydın mehter takımı hizmetimiz; sünnet, İslami düğün, açılış, milli bayram kutlamalar gibi çok farklı ve özel organizasyonlarda Osmanlı musikisi ile dinleyenleri adeta büyülüyor. Bu askeri musiki, çaldığı her ortamda insanların milli bilinç ve coşkularını yeniden ortaya çıkarmakta ve çok özel anlar yaşatmaktadır. Organizasyon firmamızdan semazen ve mehter takımı kiralama Aydın ve çevresinde gerçekleştirdiğiniz organizasyonlara anlam katmanıza yardımcı olacaktır. Bu Osmanlı musikisinden günümüze kalan eserleri dinleyicilere sergileyen ve gösteri süresince herkese Osmanlının bu eşsiz mirasını hatırlatan Aydın Mehteran takımımız, anlamlı ve özel günlerinize daha bir değer katacaktır. Bizlerle iletişime geçerek sunmuş olduğumuz organizasyon hizmetlerinden biri olan mehter gösterisi Aydin ekibimizin davetlilerinize özel anlar yaşatmanıza aracı olalım. Mehteran takımı kiralama hizmetimizden sizler de yararlanın ve özel günlerinizi anlamlaştırın.

aydin-mehter-ekibi

35 organizasyon tanıtım yazısı

Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını, izleyiciyle buluşturan 35 ORGANİZASYON , güvenilir ve kaliteli hizmetiyle çalışmalarını sürdürüyor.

35 ORGANİZASYON

Biletli konser organizasyonlarının yanında, sanatçı booking ofis hizmeti de sunan 35 organizasyon, 12 yıllık tecrübe ve birikimle eğlenceli etkinlikler gerçekleştiriyor.

2015 sanatçı fiyatları hakkında bilgi edinmek, sanatçıların konser ücretleri hakkında detayli bilgi sahibi olmak, hangi sanatçı kaç liraya konsere çıkıyor, sanatçıların sahne kaşesi, sanatçıların konser fiyatları için 35 organizasyonla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’un Fatih ilçesinde merkezi bulunan 35 Organizasyon’un İzmir ofisi de Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesindedir.

Organizatör İsa Efe tarafından kurulan 35 Organizasyon, çeşitli açık hava, salon ve konferans salonu niteliğindeki alanlarda biletli programlar gerçekleştirmektedir.

Biletlerini , Türkiye’nin en güvenilir firmaları arasında olan BİLETİX üzerinden satan 35 Organizasyon aynı zamanda etkinlik alanına kurduğu gişe satışları aracalığıylada sağlamaktadır.

35 Organizasyon resmi site http://www.35organizasyon.com.tr

35 Organizasyon hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 962 01 00, 0232 421 11 82- 0535 305 78 35 – 0532 227 63 15

Aydın Dini Düğün, İslami Düğün Organizasyonu

islami-evlilik

 

Türk-İslam kültürünün,  yemesinden içmesine, oturmasından kalkmasına kadar her hâl ve davranışında hikmetler saklıdır. Hayatımızın her ânını böylesine hikmetlerle bezemiş olan değerlerimizin, insan hayatındaki dönüm noktaları olan evlilik, nişan ve sünnet vb. kutsal törenlerin hikmetsiz ve sıradan olması elbette düşünülemez.  Bu minvalde biz de Aydın Semazen olarak bireyin hem fıtratına uygun taleplerini, hem de toplumsal sorumluklarını yerine getirme konusundaki  arayış ve ihtiyacını göz önünde bulundurarak,  hem toplumsal sorumluluklarımızı, hem de fıtratımıza uygun olanı yerine getirme niyetiyle, bu arayış ve ihtiyaca bir cevap verelim istedik…

Aydın Semazen,  alanında kalitesini ve güvenilirliğini ispat etmiş İsabet Organizasyon bünyesinde kurulmuş ve onun tecrübesiyle hareket eden bir kuruluştur.  2002 yılından bu yana Türk-İslam gelenek ve göreneğine uygun tarzda Organizasyon ve menajerlik alanında hizmet veren İsabet Organizasyon, kurucusu ve Yön. Kur. Başkanı Sayın İsa Efe’nin girişimiyle hayata geçmiş ve rüştünü ispat etmiş bir şirkettir.

Türkiye hatta Dünya çapında nam salmış ve sevilen sanatçı, yazar, şair, TV programcısı sohbet hocaları ve hafızlarıyla ayrıca profesyonel çalışanlarıyla her yıl yaklaşık 300’e yakın organizasyonu gerçekleştirmenin onurunu ve gururunu yaşamaktadır.

Ayrıca Animasyon Hizmetleri veren Aydın Semazen, özel ve tüzel kişilerin yanı sıra resmi kurumların gerçekleştirmeyi arzuladığı etkinlik ve organizasyona, organizasyon için gerekli olan bütün ekipmanları bünyesinde bulundurmanın gururunu yaşıyor. Bu ekipmanlar arasında, Fuar Organizasyonları, Açılışlar, Ramazan Programları, Davetler, Piknikler, İş Yemekleri, Doğum günü partileri, Özel gün ve geceler için lazım olan, ses, sahne ve ışık sistemleri, Işık ve lazer ve de havai fişek gösterimi, Fotoğraf ve video çekimi ve de prodüksiyon hizmetleri, Jonklör, cambaz, ateşbaz(ateş yutan adam), tahta bacak, sihirbaz ve ilüzyonist temini, Semazen ekibi, mehteran takımı, Hacivat-karagöz, Nasrettin hoca ve ibiş,  kostümlü karakterler, şişme oyun parkurları, masa ve sandalye kiralama, şerbetçi, Osmanlı macunu, limonatacı ve organizasyon ve etkinlik adına aklınıza gelebilecek her türden ihtiyacın temini yer almaktadır.

Organizasyon ve etkinliklerinizi kaliteli ellerle çözüme kavuşturmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçin.

Aydın Dini Düğün Organizasyonu

Aydın Semazen Telefon; 0 535 305 78 35 – 0532 227 63 15

 

 

 

 

Müzik insanları Tavsiylerimiz

{Ahmet Özhan 26 Ağustos 1950 tarihinde, babasının polis olarak görev aldığı Şanlıurfa şehrinde dünyaya gelen Ahmet Özhan ülkemizce tanınan sayılı, ünlü ses sanatçılarındandır. Ahmet Özhan İletişim 
|Ahmet Özhan, müzik eğitimini 1960’lı İstanbul Belediye Konservatuarı ve Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde almıştır. İstanbul Belediye Konservatuarı ve Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde ki eğitimine devam ederken sahne ve plak çalışmalarına başladı. 1968 yılında Bebek Belediye Gazinosu’nda profesyonel ve ilk olarak sahne tozu yuttu. 70’li ve 80’li yılların popüler Türk Müziği yorumcusu olarak tanınmasını genç yaşta sahneye çıkmasına borçludur. }

İkbal Gürpınar Orta öğrenimini Kırıkkale İmam Hatip Lisesi’nde gördü. Ailesi tarafından, haberi olmadan nişanlandırıldı ve nişanlandığı kişiye daha yakın olmak için zorla İzmir’e yatılı okula gönderildi.

Sanatçılar Sedat Uçan İletişim

{Kolpa adlı müzik grubu, Adana kökenli Türk Rock grubudur. Temelleri, grup üyelerinin Adana’da geçirdikleri lise hayatına dayanır. Kolpa; resmi olarak 2005 yılında İstanbul’da Bora Yeter ve Barış Yurtçu tarafından kuruldu.

KOLPA İLETİŞİM
|Kolpa 2007 yılında Dinçer Çetin’in yani gitarcının yerine, yine başka bir lise arkadaşlarından biri olan Cenk Taner Dönmez geçti. Bu değişimle, grup, ilk albümünde yer alan 3 kadroya ulaşmış oldu.}
Sedat Uçan
{Erhan Güleryüz 2002 yılında ağabeyi Sinan Güleryüz ile özel bir prodüksiyon şirketi kurmuşlardır. Bu prodüksiyon şirketi; Vokaliz, Deniz Arcak, Grup Avrasya, Serkan Çevik (gitarcı), Mehmet Kul ve Cengiz Ünal gibi müzisyen ve gruplarının albümlerinde yapımcı olmuştur. 2011 yılında Grup Ayna’nın Eurovision’a katılacağı hakkında spekülasyonlar ortaya çıkmıştır. Fakat gruptan gelen açıklamalara göre TRT tarafından Grup Ayna’ya sunulan bir teklif ortada yoktur.
|Erhan Güleryüz Erhan Güleryüz 2007 yılından itibaren birçok TRT kanalında “Aynadan Yansıyanlar” adlı televizyon programı sunmuştur. Eylül 2010 tarihinden, Mart 2012 tarihine kadar televizyon programı yapmamıştır. Şu an “Aynadan Yansıyanlar” programı Haziran ayına kadar TRT Müzik’te Çarşamba günleri 21:30`da izleyicilerinin karşısına çıkmıştır. }

Erhan Güleryüz İletişim